Hans Teunissen voorgedragen als burgemeester

De Gennepse gemeenteraad heeft Hans Teunissen, voormalig gedeputeerde namens D66 bij de Provincie Limburg voorgedragen als toekomstige burgemeester. Als inwoner van Venray en door zijn bestuurlijke ervaring is hij geen onbekende in onze gemeenschap. De afgelopen jaren was hij vaak aanwezig in Gennep en onze dorpen. Dat komt ook door de familiebanden die hij in onze gemeente heeft.

De fractie van de VVD is verheugd over deze voordracht, met Hans Teunissen krijgen wij een echte verbinder die zich met passie en plezier zal inzetten voor onze samenleving, de inwoners en ondernemers!

Fractievoorzitter Holger Rodoe is tevreden met de keuze van de raad: ‘We mogen blij zijn met deze toekomstige burgemeester. Hij straalt energie uit om samen met gemeenteraad, wethouders en ambtelijke organisatie werk te maken van een nog betere toekomst van onze gemeente. Geheel in lijn met het ambitieuze coalitieakkoord zal Hans Teunissen zijn netwerk benutten om kansen voor de gemeente te verzilveren. Maar nog veel belangrijker: hij kenmerkt zich als echte mensen mens die midden in de samenleving zal staan en zichtbaar zal zijn bij lokale verenigingen en ondernemers. Dat is natuurlijk iets dat wij als VVD essentieel vinden!’

Wethouder Janine van Hulsteijn sluit zich aan bij het enthousiasme van de fractie: ‘Hans Teunissen is geen onbekende, de afgelopen jaren heb ik al met hem mogen samenwerken vanuit zijn rol als gedeputeerde. Dat biedt een mooie basis voor de toekomstige samenwerking! Zijn netwerk in de Provincie is ontzettend waardevol voor onze gemeente en ik ben er van overtuigd dat hij ook voor onze inwoners en ondernemers als burgervader en boegbeeld kan optreden om de gemeente op de kaart te zetten.’